DUYURULAR

0 Kişi Sohbet Ediyor

Hemen Sohbete Başlayın

Sesli Sohbet Birteksesli Ankara

Merhaba: Birteksesli Ankara

Bundan yıllar önce pek çok internet kullanıcısının merakını suistimal ederek profil bilgilerine ulaşan spam bağlantı aradan geçen uzun zamanın ardından tekrar hortladı.

Bundan yıllar önce pek çok internet kullanıcısının merakını suistimal ederek profil bilgilerine ulaşan spam bağlantı aradan geçen uzun zamanın ardından tekrar hortladı! Kullanıcıları tekrar aynı yöntemle kandıran bağlantı sayesinde kişinin tüm bilgilerine ulaşılıyor.

Bilgi Siteleri ve Bir Bilgi Birteksesli Arkadaşlık  Olan sitemiz Herhangi bir konuda tanım ve açıklamaların yer aldığı konularla oluşturulan web siteleri genel olarak bilgi sitesi şeklinde kabul edilir Bu siteler içerisinde bilgi en doğru ve açık hali ile aktarılmalıdır Bilgi sitelerinin içerisinde hayata dair her alandan konu yer alabilir. Genel olarak kategori sınırlaması olmaz

sesli sohbet sitemiz Birteksesli Önemli olan açıklanan konu hakkında gerçek bilgilerin aktarılıyor olmasıdır. Mini bilgi sitesi olarak Aekadaşlık Siteleri bilinen Wiki sitesi de bu amaçla açılmış bir adrestir. Wiki bilgi sitesi, yaşama dair farklı bilgi ve konuların içeriklerinden oluşturulmuştur. 2015 senesinden bu yana bilim kültür tarih coğrafya ve daha birçok alanda bilgilerin aktarıldığı bir ciddi Arkadaşlık Siteleri platform olarak hizmet vermektedir. Kısacası yaşam ve insana dair her konuda Birteksesli bilgiler aktarılmaktadır.

Saygilar...

*Harika*

 

Yazar :
09 Eyl Paz 15:51
1090 Görüntüleme

Tags:


Gönder

seslihis